Feed the Nurses in Heusden-Zolder

U bent hier

20

apr

Feed the Nurses in Heusden-Zolder

Igor Janssen, Evert Maris en Ingrid Put – drie musketiers uit de keukens van CVO De Verdieping – verenigen hun krachten met chef Hilaire Spreuwers voor Feed the Nurses. Het verplegend personeel in onze ziekenhuizen en zorgcentra staat al een hele tijd onder ongelooflijke druk. Zorgverleners staan op dit moment in de eerste vuurlinie en draaien dubbele shifts om zieke mensen te verzorgen. Met #feedthenurses voorziet het vierkoppige keukenteam deze spreekwoordelijke soldaten en helden van de dag van hartverwarmend krachtvoer!

Het viertal zal wekelijks samen een 400-tal gerechten klaarmaken en gratis verdelen over de Woonzorgcentra en het Sint-Fransiscusziekenhuis in Heusden-Zolder. Onze leerkrachten kunnen daarvoor beschikken over de keukens van onze school. Op die manier willen ze helpen om het energiepeil en moraal van het verplegend personeel hoog te houden. 

"We hebben lang genoeg stil gezeten en willen ons heel graag nuttig maken voor de mensen die dat nu het hardst nodig hebben. Daarom starten we op dinsdag 21 april met het bereiden van lekkere, voedzame maaltijden. Natuurlijk houden ook wij ons strikt aan de opgelegde social distancing afspraken en zorgen we ervoor dat we voldoen aan alle regels van de voedselveiligheid."

Oproep!

Enkele enthousiaste sponsors en partners voorzien dit team van de nodige producten en verpakkingsmaterialen, maar om de continuïteit te garanderen doen ze nog een oproep: "We zijn nog op zoek naar verse ingrediënten – vlees, vis, droge voeding, groenten en fruit. We hopen dit project zo lang mogelijk vol te houden. Alle hulp is dus welkom!"

Ben of ken jij iemand die Feed the Nurses in Heusden-Zolder wil ondersteunen?
Neem dan contact op met Ingrid Put via ingridput[at]cvodeverdieping[dot]be.

Laatste nieuws


Volg ons op Facebook en blijf op de hoogte!

By nele

Schooljaar 2020-2021 – schrijf je in vanaf maandag 8 juni

27 apr 2020

We ontmoeten elkaar nu zoveel mogelijk digitaal – op veilige afstand, gescheiden door een scherm. Maar er beweegt wat achter de schermen, want in september start schooljaar 2021. En jij kan je inschrijven vanaf maandag 8 juni! Lees meer

By nele

Feed the Nurses in Heusden-Zolder

20 apr 2020

Igor Janssen, Evert Maris en Ingrid Put verenigen hun krachten met chef Hilaire Spreuwers voor Feed the Nurses. Samen maken ze gerechten klaar om gratis te verdelen over de Woonzorgcentra en het SFZ in Heusden-Zolder.  Lees meer

By nele

Coronavirus – maatregelen en updates

13 mrt 2020

De Nationale Veiligheidsraad heeft beslist om de lessen in alle scholen te schorsen om de verdere verspreiding van het coronavirus in te dijken en de kwetsbare groepen te beschermen. Volg hier de updates voor onze school. Lees meer